
влевовправо
Диск гальмивний (передний) BMW 5 (F10/F11)/Brilliance 5 (F10/F18) 10-17 (330x24) (з покр.) (ве 78BD3555-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD35552
2 875 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD35552 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 66.3 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр диска | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 66,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52402 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 78BD35552 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3555-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,4 |
- Ціна: 2 875 ₴




