
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Nissan Almera/Primera/X-Trail 01-13 (280x28) (вентильований) ICER 78BD4103-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD41032
1 950 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 44 мм |
| Код запчастини | 78BD41032 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр диска | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cefiro, I30, J30, Almera, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52496 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD41032 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4103-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
- Ціна: 1 950 ₴




