
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Mazda 3 03-14/Mazda 5 05- (300x25) (з покриттям) (вентильований) 78BD3273-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD32732
1 981 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD32732

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3273-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17637 | ABAKUS | 23103122 | AKRON-MALÒ | 1110460 |
| ASHUKI by Palidium | M60636 | ATE | 24012501701 | BLUE PRINT | ADM54382 |
| BORG & BECK | BBD4449 | BOSCH | 0986479183 | BREMBO | 09946814 |
| BREMBO | 09946820 | BREMBO | 09946810 | CHAMPION | TB219430 |
| CIFAM | 800730C | DON | PCD11622 | Dr!ve+ | DP1010110859 |
| EUROBRAKE | 5815203253 | EUROBRAKE | 5815313253 | EUROREPAR | 1642760180 |
| EUROREPAR | 1684298780 | FEBI BILSTEIN | 32770 | FENOX | TB219430 |
| FI.BA | FBD405 | FREMAX | BD3273 | fri.tech. | BD0988 |
| FTE | BS5492 | FTE | 9071128 | HELLA | 8DD355110891 |
| HELLA PAGID | 8DD355110891 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3303084 | ICER | 78BD32732 |
| JURATEK | MAZ126 | KAVO PARTS | BR4764C | KEY PARTS | KBD4449 |
| KLAXCAR FRANCE | 25307z | LPR | M5006V | LPR | M5006VR |
| LUCAS | DF4385 | LUCAS CAV | DF4385 | LUCAS DIESEL | DF4385 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4385 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4385 | LUCAS TVS | DF4385 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012501701PRPCSMS | MAXGEAR | 191268 | MAXTECH | 8530870080 |
| MAXTECH | 8530870060 | MAXTECH | 8530870000 | MAXTECH | 853087 |
| MAXTECH | 8530876060 | MAXTECH | 8530876880 | MAXTECH | 8530876980 |
| MAZDA | C26Y3325XA | MAZDA | BP6Y3325XD | MAZDA | C26Y3325XB |
| MAZDA | C26Y3325XC | MAZDA | BP6Y3325XE | MAZDA | BP6Y3325XF |
| METELLI | 230730C | METZGER | 6110229 | MEYLE | 35155210039 |
| MINTEX | MDC1692 | MINTEX | MDC1988 | MOTRIO | 8550502025 |
| NATIONAL | NBD1386 | NISSHINBO | ND5002K | NK | 313253 |
| NK | 203253 | NPS | M330A19 | PROTECHNIC | PRD2438 |
| QUARO | QD3337 | QUARO | QD3337HC | R BRAKE | 78RBD23273 |
| RED-LINE | 26MZ011 | REMSA | 667210 | ROADHOUSE | 667210 |
| SAMKO | M5006V | sbs | 1815203253 | sbs | 1815313253 |
| Seiken | 55020004 | SWAG | 83932770 | TEXTAR | 92130403 |
| TOMEX Brakes | TX7319 | TRUSTING | DF988 | TRW | DF4385 |
| TRW / KETNER | DF4385 | TRW Engine Component | DF4385 | VALEO | 197365 |
| ZIMMERMANN | 370307720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 3 (BK) | Mazda 3 седан (BK) | Mazda 3 (BL) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 48.8 мм |
| Код запчастини | 78BD32732 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр диска | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 48,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52381 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD32732 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3273-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 23 |
- Ціна: 1 981 ₴




