
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Opel Insignia A 08- (321x30) (з покриттям) (вентильований) 683 521 0026/PD UA62
- В наявності
- Код: 6835210026PD
3 214 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
6835210026PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
683 521 0026/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK2699 | ATE | 24033002091 | ATE | 24013002091 |
| BLUE PRINT | ADW194303 | BORG & BECK | BBD5894S | BOSCH | 0986479C16 |
| BOSCH | 0986479544 | BREMBO | 09A97110 | BREMBO | 09A97111 |
| CHEVROLET | 13501320 | CHEVROLET | 13501308 | CHEVROLET | 23118055 |
| COMLINE | AND6188 | COMLINE | ADC1142V | DELPHI | BG4189C |
| DELPHI | BG4189 | FEBI BILSTEIN | 39196 | FEBI BILSTEIN | 44033 |
| FERODO | DDF1722C1 | FERODO | DDF1722 | FTE | BS7193B |
| FTE | BS7193 | GENERAL MOTORS | 95510928 | GENERAL MOTORS | 13501308 |
| GENERAL MOTORS | 13502214 | GENERAL MOTORS | 13579150 | GENERAL MOTORS | 95516090 |
| GIRLING | 6049965 | HELLA PAGID | 8DD355129091 | HELLA PAGID | 8DD355121581 |
| HELLA PAGID | 8DD355116041 | ICER | 78BD53872 | JAPANPARTS | DIW17 |
| JAPANPARTS | DIW17C | JURID | 562462JC1 | JURID | 562462J |
| JURID | 562462JC | LPR | O1030V | LPR | O1030VR |
| METELLI | 231005C | MEYLE | 6155210026PD | MEYLE | MBD1269PD |
| MG | 13501320 | MINTEX | MDC2190C | MINTEX | MDC2190 |
| MINTEX | MDC2500 | NK | 203669 | NK | 313669 |
| OPEL | 569422 | OPEL | 569083 | OPEL | 569064 |
| OPEL | 1605256 | OPEL | 1515038 | OPTIMAL | BS8466C |
| OPTIMAL | BS8466HC | OPTIMAL | BS8466 | REMSA | 6164210 |
| REMSA | 6128610 | ROADHOUSE | 6164210 | ROADHOUSE | 6128610 |
| SAAB | 13502214 | sbs | 1815313669 | sbs | 1815203669 |
| SWAG | 40939196 | TEXTAR | 92253503 | TEXTAR | 92187003 |
| TEXTAR | 92187005 | TRW | DF4996S | VAICO | V4080008 |
| VALEO | 672564 | VALEO | 197811 | VAUXHALL | 569064 |
| VAUXHALL | 569083 | VAUXHALL | 569422 | ZIMMERMANN | 640423000 |
| ZIMMERMANN | 430261552 | ZIMMERMANN | 430261520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel INSIGNIA | Opel INSIGNIA универсал | Opel INSIGNIA седан |
| Opel INSIGNIA A Country Tourer (G09) | SAAB 9-5 (YS3G) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.3 мм |
| Код запчастини | 6835210026PD |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 51 |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 16,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 67,3 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 321 |
| Код товару | 6835210026PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 3 214 ₴




