
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (E90) 1.6-2.0/1.8d 04-11 (292х22) MEYLE 315 521 3063 UA62
- В наявності
- Код: 3155213063
2 111 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
3155213063

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
315 521 3063
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17601 | APEC | SDK6166 | APEC | DSK2303 |
| ATE | 24032202381 | ATE | 24012202381 | BENDIX | 562317BC |
| BENDIX | 562317B | BLUE PRINT | ADB114373 | BMW | 34116854997 |
| BMW | 34116764641 | BMW | 6854997 | BMW | 6764641 |
| BORG & BECK | BBD4464 | BOSCH | 0986479214 | BREMBO | 09975211 |
| BREMBO | 09975214 | BREMBO | 0997521X | BREMBO | 09975275 |
| BREMBO | FD166000 | COMLINE | ADC1717V | COMLINE | AND6145 |
| DELPHI | BG3900 | DELPHI | BG3900C | FEBI BILSTEIN | 23536 |
| FERODO | DDF12291 | FERODO | DDF1229C | FERODO | DDF1229C1 |
| FTE | BS5435B | FTE | BS5435 | GALFER | B1G22202381 |
| GIRLING | 6044491 | HELLA | 8DD355111241 | HELLA | 8DD355111231 |
| HELLA PAGID | 54328PROHC | HELLA PAGID | 54328PRO | HELLA PAGID | 8DD355128341 |
| HELLA PAGID | 8DD355111241 | HELLA PAGID | 8DD355111231 | HELLA PAGID | 54328 |
| ICER | 78BD6464 | JAPANPARTS | DI0101 | JAPANPARTS | DI0101C |
| JURID | 562317JC | JURID | 562317J | LPR | B2012V |
| LPR | B2012VR | METELLI | 230811C | MEYLE | 3155213063PD |
| MINTEX | MDC1646 | MINTEX | MDC1646C | NK | 201555 |
| NK | 311555 | NK | 341555 | OPEN PARTS | BDA232920 |
| OPEN PARTS | BDR232920 | OPEN PARTS | BDRS232925 | OPTIMAL | BS7562 |
| OPTIMAL | BS7562C | REMSA | 665210 | ROADHOUSE | 665210 |
| sbs | 1815311555 | sbs | 1815201555 | sbs | 1815341555 |
| SWAG | 20923536 | TEXTAR | 92132800 | TEXTAR | 92132803 |
| TEXTAR | 92132805 | TRISCAN | 812011166C | TRISCAN | 812011166 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0834073 | TRUSTING | DF1072 | TRW | DF4449 |
| VAICO | V2080053 | VALEO | 186817 | VALEO | 672505 |
| ZIMMERMANN | 150342452 | ZIMMERMANN | 150342420 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 1 (E81) | BMW 1 (E87) | BMW 3 (E90) |
| BMW 1 купе (E82) | BMW 1 кабрио (E88) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Код запчастини | 3155213063 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 73 |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 14,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 292 |
| Код товару | 3155213063 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 2 111 ₴




