
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Focus/ Kuga II 07-/Connect 13- (320x25) (з покриттям) (ве 715 521 0035/PD UA62
- В наявності
- Код: 7155210035PD
2 530 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
7155210035PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
715 521 0035/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | SDK6740 | APEC | DSK2981 | APEC | DSK2489 |
| ATE | 24012502091 | ATE | 24012501971 | BLUE PRINT | ADF124351 |
| BORG & BECK | BBD5348 | BOSCH | 0986479660 | BREMBO | 09C54210 |
| BREMBO | 09C54211 | BREMBO | 09C5421X | COMLINE | ADC2844V |
| COMLINE | ADC1258V | COMLINE | AND7031 | COMLINE | AND6514 |
| FEBI BILSTEIN | 43870 | FERODO | DDF1649C1 | FERODO | DDF16491 |
| FERODO | DDF1649 | FORD | 1368548 | FORD | 1384290 |
| FORD | 1677434 | FORD | 1724956 | FORD | 1770767 |
| FORD | 1829608 | FORD | 1844117 | FORD | 3M512C375CB |
| FORD | 3M512C375CC | FORD | 3M512C375CD | FORD | 3M512C375CE |
| FORD | 9M512C375AA | FORD | 1746793 | FORD | CV611125GA |
| FORD | DV611125FA | FORD | CV611125FA | HELLA | 8DD355120361 |
| HELLA PAGID | 55622PRO | HELLA PAGID | 8DD355120361 | JAPANPARTS | DI0310 |
| JAPANPARTS | DI0310C | JURID | 562434JC | JURID | 562434J |
| LPR | F1039V | METELLI | 231512C | MEYLE | 7155210035 |
| MINTEX | MDC2570 | MINTEX | MDC2739 | NK | 312592 |
| NK | 202592 | REMSA | 6156110 | ROADHOUSE | 6156110 |
| sbs | 1815312592 | sbs | 1815202592 | SWAG | 50943870 |
| TEXTAR | 92262203 | TEXTAR | 92282105 | TRW | DF6662S |
| VAICO | V2580022 | VALEO | 672552 | VALEO | 197143 |
| ZIMMERMANN | 250137252 | ZIMMERMANN | 250137220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS III | Ford FOCUS III Turnier | Ford TRANSIT CONNECT фургон |
| Ford TRANSIT CONNECT Kombi | Ford ESCAPE II (DM2) | Ford TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi |
| Ford KUGA II VAN | Ford FOCUS II (DA_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 48.4 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 7155210035PD |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Kuga, Transit Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 48,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Код товару | 7155210035PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 2 530 ₴




