
влевовправо
Диск гальмивний (задний) Mitsubishi Outlander/Lancer 03- (262x10) (повний) ICER 78BD8326-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD83262
1 337 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD83262 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Висота | 60.1 мм |
| Діаметр диска | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Pajero Pinin, Lancer, Space Runner, Outlander, Eclipse, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 60,1 |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0703/2559 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Код товару | 78BD83262 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD8326-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8,4 |
- Ціна: 1 337 ₴




