
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Fiat Doblo 10-/Opel Combo 12- (305x28) (з покриттям) (вентильова 0 986 479 736 UA62
- В наявності
- Код: 0986479736
2 768 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479736

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 736
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 52104172 | ALFA ROMEO | 68201086AA001 | APEC | SDK6706 |
| APEC | DSK2927 | ATE | 24012802531 | BENDIX | 562760BC |
| BLUE PRINT | ADL144315 | BOSCH | 0986479A25 | BREMBO | 09A44440 |
| BREMBO | 09A44441 | DELPHI | BG4556 | FEBI BILSTEIN | 40999 |
| FERODO | DDF2289C | FERODO | DDF156C1 | FERODO | DDF156C |
| FERODO | DDF156 | FIAT | 51854567 | FIAT | 68201086AA |
| FIAT | 51897455 | FIAT | 51914663 | FIAT | 52067169 |
| FIAT | 52104172 | FIAT | 68201086AA001 | FIAT | 52199580 |
| FIAT | 95515332 | FTE | BS7394B | FTE (Valeo) | BS7394 |
| GIRLING | DF6424 | JURID | 561520JC1 | JURID | 562760JC |
| JURID | 562760JC1 | JURID | 561520JC | LANCIA | 52104172 |
| LANCIA | 68201086AA001 | LPR | F2017V | METELLI | 231392C |
| MEYLE | 2155210045 | MINTEX | MDC2341 | MINTEX | BDS1174 |
| NK | 202366 | NK | 312366 | OPEL | 569096 |
| OPEL | 51854567 | OPEL | 68201086AA | OPEL | 95511283 |
| OPEL | 95515332 | OPTIMAL GERMANY | BS9266C | PAGID | 55376 |
| PAGID | 55376NC | PILENGA | V1200 | QUINTON HAZELL | BDC6106 |
| QUINTON HAZELL | MBD6106 | RAICAM | RD01371 | REMSA | 6145810 |
| ROADHOUSE | 6145810 | sbs | 1815202366 | SOLGY | 208050 |
| TEXTAR | 92237603 | TEXTAR | 92237600 | TRW | DF6424 |
| VALEO | 673080 | VALEO | 497030 | VALEO | 197572 |
| VALEO | 673084 | VALEO | 673076 | VAUXHALL | 569096 |
| VAUXHALL | 95515332 | ZIMMERMANN | 110220752 | ZIMMERMANN | 230238020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat 500L | Fiat DOBLO Combi (152, 263) | Fiat DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263_) |
| Fiat DOBLO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (263_) | Opel COMBO фургон/универсал (X12) | Opel COMBO Tour (X12) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45.8 мм |
| Діаметр маточини | 98 мм |
| Код запчастини | 0986479736 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 500l, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 98 |
| Висота [мм] | 45,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 59 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Код товару | 0986479736 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
- Ціна: 2 768 ₴




