
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Toyota Corolla 00-08 (275x25) (з покриттям) (вентильований) ICER 78BD2080-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD20802
1 652 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD20802 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 49.5 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Діаметр диска | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 49,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 55 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52495 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 275 |
| Код товару | 78BD20802 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD2080-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 23 |
- Ціна: 1 652 ₴




