
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson 07-/i40/ix35/Kia Sportage 10-(300x28)(з покриття 24.0128-0256.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012802561
2 927 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012802561

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0128-0256.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25230V | AP | 25230 | BENDIX | BDS1064HC |
| BLUE PRINT | ADG043136 | BOSCH | 0986479C51 | BOSCH | 0986479S14 |
| BOSCH | 0986479595 | BRECO | BS8840 | BRECO | BV8840 |
| BREMBO | 09A53210 | BREMBO | 09A53211 | BREMBO | 09A5321X |
| CAR | 1421383 | DELPHI | BG4011 | FEBI BILSTEIN | 31317 |
| FERODO | DDF1630C | FERODO | DDF1630 | GALFER | G2128256 |
| GALFER | B1G22802561 | HELLA | 8DD355114511 | HELLA PAGID | 8DD355114511 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300508 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300511 | HYUNDAI | 517123K160 |
| HYUNDAI | 517123K150 | HYUNDAI | 517123K110 | HYUNDAI | 517123K100 |
| HYUNDAI | 517122Y000 | ICER | 78BD05862 | KAVO PARTS | BR3258C |
| KIA | 517123K160 | KIA | 517122Y000 | METELLI | 231162C |
| MEYLE | 37155210030 | MEYLE | 37155210030PD | MINTEX | MDC2043 |
| NIPPARTS | N3300533 | NK | 203422 | NK | 313422 |
| PILENGA | V538 | sbs | 1815313422 | sbs | 1815203422 |
| SOLGY | 208059 | TEXTAR | 92166505 | TRW | DF6108S |
| VALEO | 196031 | ZIMMERMANN | 285351820 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | Hyundai i40 CW (VF) | Hyundai i40 (VF) |
| Hyundai TUCSON (JM) | Hyundai EMBERA V (NF) | KIA K5 |
| KIA OPTIMA (JF) | KIA OPTIMA Sportswagon (JF) | KIA SPORTAGE (SL) |
| KIA CARENS IV |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 47.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Код запчастини | 24012802561 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Carens, Optima, Tucson, Sportage, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 47,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0569 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24012802561 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |
- Ціна: 2 927 ₴




