
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Vito (W638) 96-03 (280x10) (з покриттям) (повний) ICER 78BD6381-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD63812
1 177 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD63812

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD6381-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16886 | ABAKUS | 23104029 | AKRON-MALÒ | 1110230 |
| APEC | SDK6900 | ASHIKA | 61000530 | ASHUKI by Palidium | P331064 |
| ATE | 24011002281 | BLUE PRINT | ADU174370 | BORG & BECK | BBD4148 |
| BOSCH | 0986478873 | BOSCH | 0986479S02 | BREMBO | 08696810 |
| CIFAM | 800417 | COMLINE | AND6318 | COMLINE | ADC1613 |
| DELPHI | BG3241 | DON | PCD17962 | Dr!ve+ | DP1010110127 |
| E.T.F. | 196381 | EUROBRAKE | 5815313333 | EUROBRAKE | 5815203333 |
| EUROREPAR | 1684314680 | EUROREPAR | 1687791080 | FEBI BILSTEIN | 10641 |
| FENOX | TB215891 | FI.BA | FBD216 | FRAS-LE | FLDI00724 |
| FREMAX | BD6381 | FREY | 745203201 | fri.tech. | BD0202 |
| FTE | 9072089 | FTE | BS4671 | HELLA | 8DD355104541 |
| HELLA PAGID | 8DD355104541 | ICER | 78BD63812 | JAPANPARTS | DP0530 |
| JAPKO | 610530 | JURATEK | MER121 | LUCAS | DF2794 |
| LUCAS CAV | DF2794 | LUCAS DIESEL | DF2794 | LUCAS ELECTRICAL | DF2794 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF2794 | LUCAS TVS | DF2794 | MAGNETI MARELLI | 361302040247 |
| MAXTECH | 8735580060 | MAXTECH | 8735586980 | MAXTECH | 8735586880 |
| MAXTECH | 8735586060 | MAXTECH | 8735580080 | MAXTECH | 8735580000 |
| MAXTECH | 873558 | MERCEDES-BENZ | 6384230112 | METELLI | 230417 |
| METZGER | 6110492 | MEYLE | 0155232014 | MINTEX | MDC1040 |
| MOTAQUIP | LVBE187Z | NK | 203333 | NK | 313333 |
| OSSCA | 15108 | QUARO | QD6458 | R BRAKE | 78RBD26381 |
| REMSA | 647100 | ROADHOUSE | 647100 | sbs | 1815203333 |
| sbs | 1815313333 | SOLGY | 208010 | ST-TEMPLIN | 031101926350 |
| STELLOX | 60203333SX | SWAG | 10910641 | TEXTAR | 92074503 |
| TOMEX Brakes | TX7062 | TOPRAN | 400865 | TRUSTING | DF202 |
| TRW | DF2794 | TRW / KETNER | DF2794 | TRW Engine Component | DF2794 |
| VALEO | 186552 | VALEO | 297552 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz VITO автобус (638) | Mercedes-Benz V-CLASS (638/2) | Mercedes-Benz VITO фургон (638) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 63.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD63812 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр диска | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 63,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0722/2585 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD63812 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD6381-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |
- Ціна: 1 177 ₴




