
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Opel Astra G/H 98-/Meriva A 03- (239.8x10) BOSCH 0 986 479 S52 UA62
- В наявності
- Код: 0986479S52
850 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479S52

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 S52
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK297 | APEC | SDK6048 | ATE | 24011002511 |
| ATE | 24031002511 | BARUM | BAR10251 | BENDIX | 562071B |
| BENDIX | DBA818 | BOSCH | 0986T15246 | BOSCH | F026A00986 |
| BRADI | 1343454 | BREMBO | 08762610 | BREMBO | 08762611 |
| BREMBO | 08762675 | BREMBO | 0876261X | BREMBO | PD3841 |
| BREMBO | PAD2162B | BREMBO | PAD2161 | BREMBO | PAD2161B |
| CAR | 142495 | DELPHI | BG3403 | FEBI BILSTEIN | 17212 |
| FERODO | DDF1043C | FERODO | DDF10431 | FERODO | DDF1043 |
| FERODO | DDF1043C1 | FERODO | DDF1043X | FTE | BS4815HB |
| FTE | BS4815 | GIRLING | 6040503 | GIRLING | DF4050 |
| GRAF | DF29488 | HOLDEN | 9177771 | HOLDEN | 9117771 |
| HOLDEN | 569108 | HOLDEN | 9196587 | HOLDEN | 09196587 |
| HOLDEN | 569111 | HOLDEN | 09117771 | JURID | 562071JC1 |
| JURID | 562071JC | JURID | 562071J | LPR | O1421P |
| LPR | O1421PR | MAGNETI MARELLI | 360406038900 | MAGNETI MARELLI | 353613434540 |
| MAGNETI MARELLI | 431602040080 | METELLI | 800488 | METELLI | 230488 |
| METELLI | 230488C | MEYLE | 6155230023 | MINTEX | MDC1051 |
| MINTEX | BDS1249 | NK | 203633 | NK | 313633 |
| NUOVA TECNODELTA | HPD495 | OPEL | 9117771 | OPEL | 9177771 |
| OPEL | 9196587 | OPEL | 569108 | OPEL | 569111 |
| OPTIMAL GERMANY | BS5700C | PAGID | 52432PRO | PAGID | 52432NC |
| PAGID | 52432 | PBR | PBR818 | PEX | 140447N |
| PEX | 140447 | PILENGA | 5764 | QUINTON HAZELL | BSF4815 |
| QUINTON HAZELL | MBD4815 | QUINTON HAZELL | BDC4815 | RAICAM | RD00595 |
| REMSA | 657000 | ROADHOUSE | 657000 | ROULUNDS RUBBER | D2381 |
| sbs | 1815203633 | sbs | 203633 | TEXTAR | 92092000 |
| TEXTAR | 92092003 | TEXTAR | 982000920 | TEXTAR | 98200092001 |
| TEXTAR | 98200092001PRO | TRUSTING | DF225 | TRW | DF4050 |
| VALEO | 672617 | VALEO | 297594 | VALEO | 186594 |
| VAUXHALL | 9177771 | VAUXHALL | 9117771 | VAUXHALL | 9196587 |
| ZIMMERMANN | 430148450 | ZIMMERMANN | 430148452 | ZIMMERMANN | 430148400 |
| ZIMMERMANN | 430148420 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 0986479S52 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 42 |
| Діаметр центрування [мм] | 57 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 239,8 |
| Код товару | 0986479S52 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 850 ₴




