
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (E39) 95-04 (324x30) (з покриттям) (вентильований) ICER 78BD5859-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD58592
2 193 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD58592

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD5859-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17335 | AIC | 51836 | APEC | SDK6367 |
| ASHIKA | 60000122 | ATE | 24013001071 | BLUE PRINT | ADB114342 |
| BMW | 34110392525 | BMW | 34111165859 | BMW | 34116767059 |
| BOSCH | 0986478024 | BREMBO | 09896121 | CIFAM | 800693C |
| DENCKERMANN | B130319S | DON | PCD21111 | Dr!ve+ | DP1010111185 |
| EUROBRAKE | 5815311544 | EUROBRAKE | 5815341544 | EUROREPAR | 1684307980 |
| FEBI BILSTEIN | 18557 | FREMAX | BD5859 | fri.tech. | BD0808 |
| FTE | 9071254 | FTE | BS5310 | GALFER | B1G23001071 |
| HELLA | 8DD355121031 | HELLA | 8DD355107711 | HELLA | 8DD355127621 |
| HELLA PAGID | 8DD355121031 | HELLA PAGID | 8DD355107711 | HELLA PAGID | 8DD355127621 |
| Hi-Q | SD5216 | ICER | 78BD58592 | JAPANPARTS | DI0122 |
| JAPKO | 600122 | JURATEK | BMW127 | LUCAS | DF4248S |
| LUCAS CAV | DF4248S | LUCAS DIESEL | DF4248S | LUCAS ELECTRICAL | DF4248S |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4248S | LUCAS TVS | DF4248S | MASTER-SPORT GERMANY | 24013001071PRPCSMS |
| MAXTECH | 8730440080 | MAXTECH | 8730446980 | MAXTECH | 8730446880 |
| MAXTECH | 8730446060 | MAXTECH | 8730440060 | MAXTECH | 873044 |
| MAXTECH | 8730440000 | METELLI | 230693C | METZGER | 6110171 |
| MEYLE | 3155213024 | MEYLE | 3835213024PD | MINTEX | MDC1486 |
| MOTRIO | 8550502008 | NK | 311544 | NK | 341544 |
| PROTECHNIC | PRD2367 | QUARO | QD9896 | QUARO | QD9896HC |
| R BRAKE | 78RBD25859 | RAICAM | RD01506 | RAICAM | RD00069 |
| REMSA | 659910 | RIDEX | 82B1830 | ROADHOUSE | 659910 |
| sbs | 1815311544 | sbs | 1815341544 | STELLOX | 60201544VSX |
| SWAG | 20918557 | TEXTAR | 9207105 | TEXTAR | 92107105 |
| TEXTAR | 92107100 | TOPRAN | 500576 | TRUSTING | DF808 |
| TRW | DF4248S | TRW / KETNER | DF4248S | TRW Engine Component | DF4248S |
| VALEO | 186884 | ZIMMERMANN | 150129655 | ZIMMERMANN | 150129654 |
| ZIMMERMANN | 150129620 | ZIMMERMANN | 150129652 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (E39) | BMW 5 Touring (E39) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 74 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Код запчастини | 78BD58592 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр диска | 79 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 74 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0452/0130 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Код товару | 78BD58592 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5859-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,4 |
- Ціна: 2 193 ₴




