
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Iveco Daily 96-99 (290x22) BOSCH 0 986 479 S95 UA62
- В наявності
- Код: 0986479S95
3 442 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479S95

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 S95
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK961 | APEC | DSK2575 | APEC | SDK6535 |
| ATE | 24012201862 | BENDIX | 562467B | BENDIX | 567118B |
| BOSCH | 0986478885 | BRADI | 1152714 | BREMBO | 08595910 |
| BREMBO | 08945920 | BREMBO | PD3364 | BREMBO | PD3141 |
| DELPHI | BG9911 | DELPHI | BG9722 | FERODO | FCR313A |
| FERODO | FCR139A | FIAT | 93821918 | FIAT | 1908772 |
| FIAT | 42470842 | FTE | BS4759 | GIRLING | DF2788 |
| GIRLING | 6027883 | IVECO | 42470842 | IVECO | 1908772 |
| IVECO | 93821867 | IVECO | 504080994 | IVECO | 93821918 |
| JURID | 569168J | JURID | 567118J | LPR | I2109K |
| LPR | I1019P | MAGNETI MARELLI | 353611527140 | MAGNETI MARELLI | 360406022800 |
| METELLI | 230481 | MEYLE | 2155210009 | MINTEX | BDS1294 |
| MINTEX | BDS1295 | MINTEX | MDC994 | MINTEX | MDC1896 |
| NK | 202358 | NK | 202338 | NUOVA TECNODELTA | 142196 |
| NUOVA TECNODELTA | HPD196 | OPTIMAL GERMANY | BS5000HC | OPTIMAL GERMANY | BS9972C |
| OPTIMAL GERMANY | BS5000C | PAGID | 54754 | PAGID | 50937 |
| PEX | 140170 | QUINTON HAZELL | BSF4759 | QUINTON HAZELL | 650000 |
| QUINTON HAZELL | BDC4759 | QUINTON HAZELL | MBD5819 | QUINTON HAZELL | BDC5819 |
| RAICAM | RD00202 | RAICAM | RD00219 | ROADHOUSE | 650000 |
| ROADHOUSE | 6130800 | sbs | 1815202338 | TEXTAR | 93175400 |
| TEXTAR | 93095100 | TEXTAR | 982000951 | TRUSTING | DF590 |
| TRW | DF2788S | TRW | DF6532S | TRW | RCDI08100 |
| VALEO | 187058 | VALEO | 196033 | VALEO | 673173 |
| ZIMMERMANN | 230623900 | ZIMMERMANN | 230625400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY II c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY II фургон/универсал | Iveco DAILY II самосвал |
| Iveco DAILY II автобус |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 110.6 мм |
| Діаметр маточини | 170 мм |
| Код запчастини | 0986479S95 |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 170 |
| Висота [мм] | 110,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290 |
| Код товару | 0986479S95 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
- Ціна: 3 442 ₴




