
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Focus/Kuga II 07-/Connect 13- (320x25) (з покриттям) (вент 24.0125-0197.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012501971
2 898 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012501971

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0125-0197.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012502091 | ATE | 24012501751 | BENDIX | 562434B |
| BOSCH | 0986479C75 | BOSCH | 0986479660 | BREMBO | 09946811 |
| BREMBO | 09946814 | BREMBO | 09A72810 | BREMBO | 09A72811 |
| BREMBO | 09A7281X | BREMBO | 09C54221 | CAR | 1421259 |
| CAR | HPD1259 | DELPHI | BG4056 | FEBI BILSTEIN | 43870 |
| FERODO | DDF1649 | FERODO | DDF1649C1 | FORD | 1384290 |
| FORD | 1677434 | FORD | 1724956 | FORD | 3M512C375CD |
| FORD | 3M512C375CE | FORD | 1368548 | FORD | 3M512C375CC |
| FTE | BS7179HB | GALFER | G2125197 | GALFER | B1G22501971 |
| HELLA | 8DD355113001 | HELLA PAGID | 8DD355113001 | LPR | V1005V |
| METELLI | 231512C | MEYLE | 7155210035PD | MEYLE | 7155210035 |
| MINTEX | MDC1800 | NK | 204850 | NK | 344850 |
| PAGID | 54491 | PILENGA | V258 | QUINTON HAZELL | BDC5488 |
| REMSA | 6122310 | ROADHOUSE | 6122310 | sbs | 1815344850 |
| sbs | 1815204850 | TEXTAR | 98200149101 | TEXTAR | 92282103 |
| TEXTAR | 92149100 | TEXTAR | 92282105 | VALEO | 197143 |
| VOLVO | 274521 | VOLVO | 31262720 | VOLVO | 31400942 |
| VOLVO | 31400938 | VOLVO | 31381376 | VOLVO | 31400818 |
| VOLVO | 31341644 | VOLVO | 31329122 | VOLVO | 31302573 |
| ZIMMERMANN | 610370950 | ZIMMERMANN | 250137220 | ZIMMERMANN | 610370900 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS II (DA_) | Volvo S40 II (MS) | Volvo V50 (MW) |
| Volvo C70 II кабрио | Volvo V40 Наклонная задняя часть | Volvo V40 Cross Country (526) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Код запчастини | 24012501971 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0594 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320,0 |
| Код товару | 24012501971 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25,0 |
- Ціна: 2 898 ₴





