
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi A4/A5 04-17/Q5/A6/A7 08- (300x12) (з покриттям) (повний) ATE 24.0112-0178.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011201781
2 994 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011201781

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0112-0178.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24011202181 | BENDIX | 562505BC | BOSCH | 0986479382 |
| BOSCH | 0986479E33 | BREMBO | 08A75910 | BREMBO | 08A75911 |
| BREMBO | 08A7591X | CAR | 1421311 | DELPHI | BG4081 |
| FEBI BILSTEIN | 36463 | FERODO | DDF1666 | FERODO | DDF1666C |
| GALFER | B1G21201781 | GALFER | G2112178 | HELLA | 8DD355113921 |
| HELLA | 8DD355113931 | HELLA PAGID | 8DD355113921 | HELLA PAGID | 8DD355113931 |
| ICER | 78BD60752 | METELLI | 231032C | MEYLE | 1155230042PD |
| NK | 2047129 | PAGID | 54601 | PAGID | 54601PRO |
| QUINTON HAZELL | BDC5618 | TEXTAR | 92160100 | TEXTAR | 92282803 |
| TEXTAR | 92160103 | TEXTAR | 98200160101 | TRW | DF4848 |
| VAG | 8K0615601B | VAG | 8K0615601M | VAG | 8K0615601J |
| VALEO | 197126 | VALEO | 297126 | ZIMMERMANN | 100333352 |
| ZIMMERMANN | 100337920 | ZIMMERMANN | 100333320 | ZIMMERMANN | 100337952 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q5 (8R) | Audi A5 кабрио (8F7) | Audi A5 Sportback (8TA) |
| Audi A4 (8K2, B8) | Audi A4 Avant (8K5, B8) | Audi A5 (8T3) |
| Audi A4 Allroad (8KH, B8) | Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 36.4 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24011201781 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 36,4 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0949 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24011201781 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12,0 |
- Ціна: 2 994 ₴



