
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Renault Megane III/Scenic III/Laguna III 07- (296x26) ATE 24.0126-0158.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012601581
3 822 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012601581

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0126-0158.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX | 562595BC | BLUE PRINT | ADR164303 | BOSCH | 0986479551 |
| BOSCH | 0986479E77 | BREMBO | 09B35310 | BREMBO | 09B35311 |
| CAR | 1421493 | CIFAM | 800942 | DELPHI | BG4264 |
| FEBI BILSTEIN | 108582 | FERODO | DDF1726 | GALFER | G2126158 |
| GALFER | B1G22601581 | GRAF | DF29942 | HELLA | 8DD355116161 |
| HELLA PAGID | 8DD355116161 | ICER | 78BD46682 | METELLI | 230942 |
| METELLI | 230942C | MEYLE | 16155210041 | NK | 203971 |
| PAGID | 54956PRO | PILENGA | V796 | RENAULT | 402060002R |
| RENAULT | 402066813R | RENAULT | 402067023R | RENAULT | 402066949R |
| ROULUNDS BRAKING | WD01745 | sbs | 1815203971 | SOLGY | 208074 |
| TEXTAR | 92195603 | TRW | DF6184 | VALEO | 197539 |
| ZIMMERMANN | 470243220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault MEGANE CC (EZ0/1_) | Renault LAGUNA купе (DT0/1) | Renault MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) |
| Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) | Renault LAGUNA III (BT0/1) | Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) |
| Renault GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) | Renault GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) |
| Renault SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) | Renault LATITUDE (L70_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Код запчастини | 24012601581 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 44,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 68,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0118/0072 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 296,0 |
| Код товару | 24012601581 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26,0 |
- Ціна: 3 822 ₴





