
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Focus/Kuga II 07-/Connect 13- (320x25) (з покриттям) (вент 24.0125-0209.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012502091
3 830 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012502091

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0125-0209.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25551V | ATE | 24012501971 | BENDIX | BDS1397HC |
| BOSCH | 0986479660 | BRECO | BV9161 | BREMBO | 09C54211 |
| CIFAM | 8001512C | DELPHI | BG4056C | FEBI BILSTEIN | 43870 |
| FORD | 1770767 | FORD | 1829608 | FORD | 1844117 |
| FORD | DV611125FA | FORD | CV611125GA | FORD | CV611125FA |
| FTE | BS7414B | FTE | 9082614 | GALFER | B1G22502091 |
| GALFER | G2125209 | HELLA | 8DD355125151 | HELLA | 8DD355120361 |
| HELLA PAGID | 8DD355125151 | HELLA PAGID | 8DD355120361 | LPR | F1039V |
| METELLI | 231512C | MEYLE | 7155210035 | MEYLE | 7155210035PD |
| MINTEX | MDC2570 | MINTEX | MDC2739 | NK | 2025105 |
| NK | 202592 | NK | 312592 | NK | 3125105 |
| REMSA | 6122310 | ROADHOUSE | 6122310 | sbs | 1815202592 |
| sbs | 1815312592 | TEXTAR | 92262203 | TEXTAR | 92282103 |
| TEXTAR | 92282105 | TRW | DF6662S | ZIMMERMANN | 250137220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS III | Ford FOCUS III Turnier | Ford FOCUS II (DA_) |
| Ford TRANSIT CONNECT фургон | Ford TRANSIT CONNECT Kombi | Ford ESCAPE II (DM2) |
| Ford TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi | Ford KUGA II VAN |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 48.7 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Код запчастини | 24012502091 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Kuga, Transit Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 48,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1327 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320,0 |
| Код товару | 24012502091 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25,0 |
- Ціна: 3 830 ₴





