
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Renault Trafic 01- (305x28) (з покриттям) (вентил.) ZIMMERMANN 430.2602.20 UA62
- В наявності
- Код: 430260220
3 108 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
430260220

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
430.2602.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012801321 | BLUE PRINT | ADZ94317 | BOSCH | 0986479B69 |
| BOSCH | 0986479R93 | BRECK | BR339VA100 | BREMBO | 09893711 |
| DELPHI | BG3768 | FEBI BILSTEIN | 22698 | FERODO | DDF1204C1 |
| fri.tech. | DF976 | GENERAL MOTORS | 91159915 | GENERAL MOTORS | 91165426 |
| HELLA PAGID | 8DD355108951 | HELLA PAGID | 8DD355127801 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3301092 |
| ICER | DSC78BD68452 | ICER | 78BD68452 | JURID | 562241JC1 |
| METELLI | 230798 | MEYLE | 6155210014 | MEYLE | 6835210014PD |
| MEYLE | 6155210014PD | NISSAN | 4020600QAH | NISSAN | 4020600QAG |
| NISSAN | 4020600QAF | NISSAN | 4020600QAE | OPEL | 4408275 |
| OPEL | 4414632 | OPEL | 4413734 | PILENGA | V377 |
| RAICAM | RD00600 | REMSA | 668210 | RENAULT | 7711948142 |
| RENAULT | 7701206845 | RENAULT | 8200010519 | RENAULT | 7701260845 |
| RENAULT | 7711130077 | SOLGY | 208018 | TEXTAR | 92116005 |
| TRW | DF4275S | ZIMMERMANN | 430260252 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan PRIMASTAR Van (X83) | Nissan PRIMASTAR фургон (X83) | Opel VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) |
| Opel VIVARO Combi (J7) | Opel VIVARO фургон (F7) | Renault TRAFIC II автобус (JL) |
| Renault TRAFIC II Van (FL) | Renault TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр маточини | 118 мм |
| Код запчастини | 430260220 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 118 |
| Висота [мм] | 50 |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 305 |
| Код товару | 430260220 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
- Ціна: 3 108 ₴





