
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Mazda 3/5 05- (278x25) ATE 24.0125-0165.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012501651
2 814 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012501651

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0125-0165.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADM54381 | BOSCH | 0986479179 | BOSCH | 0986479C68 |
| BOSCH | 0986479R83 | BREMBO | 09946421 | BREMBO | 09946424 |
| CAR | 1421119 | DELPHI | BG3927 | FEBI BILSTEIN | 32765 |
| FERODO | DDF1311 | FERODO | DDF13111 | FERODO | DDF1311C |
| FTE | BS5490B | FTE | BS5490 | FTE | 9072236 |
| FTE | 9082165 | GALFER | B1G22501651 | GALFER | G2125165 |
| HELLA | 8DD355110881 | HELLA | 8DD355110871 | HELLA PAGID | 8DD355110881 |
| HELLA PAGID | 8DD355110871 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3303083 | ICER | 78BD32722 |
| KAVO PARTS | BR4762C | MAZDA | BP4Y3325XA | MAZDA | C24Y3325XD |
| MAZDA | C24Y3325XC9A | MAZDA | C24Y3325XC | MAZDA | BP4Y3325XD |
| MAZDA | BP4Y3325XC | MAZDA | BP4Y3325XB | MAZDA | C24Y3325XB |
| METELLI | 230729C | MEYLE | 35155210038 | MINTEX | MDC1691 |
| NIPPARTS | J3303083 | NK | 203251 | PAGID | 54303PRO |
| PAGID | 54303 | QUINTON HAZELL | BDC5490 | TEXTAR | 92130300 |
| TEXTAR | 92130303 | TEXTAR | 98200130301 | TRW | DF4384 |
| VALEO | 672517 | VALEO | 297872 | VALEO | 186872 |
| ZIMMERMANN | 370307650 | ZIMMERMANN | 370307600 | ZIMMERMANN | 370307620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 3 (BK) | Mazda 3 седан (BK) | Mazda 3 (BL) |
| Mazda 3 седан (BL) | Mazda 5 (CR19) | Mazda 5 (CW) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14 мм |
| Код запчастини | 24012501651 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 72,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0118/0368 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 278,0 |
| Код товару | 24012501651 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25,0 |
- Ціна: 2 814 ₴




