
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (F44-46)/X1 (F48) 13- (307x24) (з покриттям) (вент) ATE 24.0124-0260.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012402601
3 962 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012402601

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0124-0260.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25601V | BENDIX | BDS2331HC | BENDIX | BDS1436HC |
| BMW | 34106891079 | BMW | 34116799351 | BOSCH | 0986479C93 |
| BRECO | BV9211 | BREMBO | 09C35011 | CAR | 1421826 |
| DELPHI | BG5270C | DELPHI | BG4817C | FEBI BILSTEIN | 104104 |
| FERODO | DDF2637C | FTE | 9071261 | FTE | 9081162 |
| HELLA | 8DD355135121 | HELLA | 8DD355125351 | HELLA PAGID | 8DD355135121 |
| HELLA PAGID | 8DD355125351 | LPR | B2076V | MINI | 34116799351 |
| MINI | 34106891079 | MINTEX | MDC2751C | MINTEX | MDC3179C |
| NK | 3115118 | NK | 2015118 | sbs | 18153115118 |
| sbs | 18152015118 | TEXTAR | 92347205 | TEXTAR | 92283605 |
| TEXTAR | 92283603 | TRW | DF6747S | VALEO | 672786 |
| ZIMMERMANN | 150292952 | ZIMMERMANN | 150292920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) | BMW X1 (F48) | BMW 1 (F40) |
| BMW 2 Active Tourer (F45) | BMW X2 (F39) | BMW 2 Gran Coupe (F44) |
| BMW X1 Van (F48) | MINI MINI COUNTRYMAN (F60) | MINI MINI CLUBMAN (F54) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 45.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012402601 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 45,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0656 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 307,0 |
| Код товару | 24012402601 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,0 |
- Ціна: 3 962 ₴





