
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (L) (330x20) (з покриттям) (вентильо 150.2952.20 UA62
- В наявності
- Код: 150295220
5 260 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
150295220

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
150.2952.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012002552 | BMW | 34206883979 | BMW | 34207915319 |
| BMW | 34216860923 | BMW | 34216882245 | BMW (BRILLIANCE) | 34216860923 |
| BMW (BRILLIANCE) | 34216882245 | BOSCH | 0986479G14 | BREMBO | 09D90213 |
| FERODO | DDF3042LC1 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3312096 | JURID | 563685JC1 |
| METELLI | 231885C | MEYLE | 3835231021PD | PILENGA | V1423LB1 |
| REMSA | 6212810 | TEXTAR | 92305025 | TOYOTA | 42431WAA02 |
| ZIMMERMANN | 150295232 | ZIMMERMANN | 150295252 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) | BMW 6 Gran Turismo (G32) |
| BMW 7 (G11, G12) | BMW X5 (G05, F95) | BMW 3 (G20) |
| BMW X6 (G06, F96) | BMW 4 Купе (G22, G82) | BMW X3 (G01, F97) |
| BMW X4 (G02, F98) | BMW 3 Touring (G21) | BMW Z4 Roadster (G29) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 150295220 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 64 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 150295220 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20 |
| парні номери артикулів | 150.2953.20 |
- Ціна: 5 260 ₴





