
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW X5 (E53) 00-06 (332x30) (з покриттям) (вентильований) ATE 24.0130-0109.1 UA62
- В наявності
- Код: 24013001091
4 488 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013001091

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0130-0109.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENDIX | 562134B | BMW | 34116765457 | BMW | 34116750713 |
| BMW | 34116756045 | BMW | 34116766036 | BMW | 34116794300 |
| BMW | 34116859679 | BOSCH | 0986478974 | BREMBO | 09869781 |
| BREMBO | 09869780 | CAR | 142089 | CIFAM | 800784 |
| DELPHI | BG3628 | FEBI BILSTEIN | 21177 | FERODO | DDF1256 |
| FERODO | DDF1256C | FERODO | DDF1256C1 | FTE | BS5250 |
| GRAF | DF29784 | HELLA | 8DD355107751 | HELLA | 8DD355107741 |
| HELLA | 8DD355107731 | HELLA | 8DD355107721 | HELLA PAGID | 8DD355107751 |
| HELLA PAGID | 8DD355107741 | HELLA PAGID | 8DD355107721 | HELLA PAGID | 8DD355107731 |
| ICER | 78BD60452 | JURID | 562134J | JURID | 562134JC |
| METELLI | 230784C | METELLI | 230784 | MEYLE | 3835210019PD |
| MEYLE | 3155210019 | MINTEX | MDC1131 | NK | 201547 |
| PAGID | 50322PRO | PAGID | 50321PRO | PAGID | 50322 |
| PAGID | 50321 | PEX | 140812 | PILENGA | V813 |
| QUINTON HAZELL | BSF5250 | QUINTON HAZELL | 660010 | QUINTON HAZELL | BDC5250 |
| REMSA | 660010 | ROADHOUSE | 660010 | ROULUNDS BRAKING | D1583 |
| SOLGY | 208139 | TEXTAR | 98200107201 | TEXTAR | 98200107201PRO |
| TEXTAR | 98200107301 | TEXTAR | 92107205 | TEXTAR | 98200107301PRO |
| TEXTAR | 92107200 | TEXTAR | 92107203 | TEXTAR | 92107300 |
| TEXTAR | 92107303 | TEXTAR | 92107305 | TRW | DF4187BPS |
| TRW | DF4187 | TRW | DF4187S | VALEO | 186808 |
| VALEO | 297808 | ZIMMERMANN | 150129850 | ZIMMERMANN | 150129752 |
| ZIMMERMANN | 150129852 | ZIMMERMANN | 150129800 | ZIMMERMANN | 150129720 |
| ZIMMERMANN | 150129820 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X3 (E83) | BMW X5 (E53) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 62.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24013001091 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 29.9 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 62,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0403 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 332,0 |
| Код товару | 24013001091 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 29,9 |
- Ціна: 4 488 ₴





