
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Toyota Corolla 18- (282x25) PRO TEXTAR 92341103 UA62
- В наявності
- Код: 92341103
2 406 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92341103

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92341103
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 09E22911 | A.B.S. | 18792 | A.Z. Meisterteile | AZMT440242554 |
| ABE | C32207ABEP | ABE | C32207ABE | ABE | C32201ABE |
| ADVICS | A6F1058B | APEC | DSK3529 | ATE | 24012502351 |
| BENDIX Braking | BDS2192 | BENDIX Braking | BDS2300 | BLUE PRINT | ADBP430072 |
| BORG & BECK | BBD5600 | BOSCH | 0986479F92 | BRECO | BV9532 |
| BREMBO | 09E22911 | BREMBO | 09E2291X | BREMSI | CD9029V |
| COMLINE | ADC5092V | COMLINE | AND7377 | DELPHI | BG5051C |
| DON | PCD22522 | DON | PCD20472 | Dr!ve+ | DP1010111824 |
| EUROBRAKE | 5815319964 | FEBI BILSTEIN | 181239 | FERODO | DDF3029C |
| FREMAX | BD2865 | HELLA | 8DD355134901 | HELLA | 355133221 |
| HELLA | 355134901 | HELLA PAGID | 355134901 | HELLA PAGID | 355133221 |
| HELLA PAGID | 8DD355134901 | HELLA PAGID | 8DD355133221 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3302203 |
| JAPANPARTS | DI2057C | JAPKO | 602057C | JP GROUP | 4863105900 |
| JURATEK | TOY319 | JURID | 563672JC1 | JURID | 563672JC |
| KAVO PARTS | BR9564C | MAGNETI MARELLI | 360406172101 | MEYLE | 11835210048PD |
| MINTEX | MDC3094C | MINTEX | MDC3094CMX | MINTEX | MDC2962C |
| MOTAQUIP | LVBD2076 | National | NBD2166 | NIPPARTS | N3302207 |
| NISSHINBO | ND1148K | NISSHINBO | ND1137K | NK | 319964 |
| OPTIMAL | BS0274C | PAGID | T2851N56411N00 | PAGID | 56212 |
| PAGID | 56411NC | PAGID | 56411 | PAGID | T2862N56411N00 |
| QUINTON HAZELL | BDC6291 | QUINTON HAZELL | MBD6291 | STELLOX | 60210047VSX |
| SUZUKI | T435120239 | SWAG | 33108156 | TEXTAR | 98200341101 |
| TEXTAR | 2621701341100 | TEXTAR | 98200321201 | TEXTAR | 2614901341100 |
| TEXTAR | 92321203 | TOYOTA | 4351202390 | TRW | DF6838 |
| VALEO | 673694 | ZIMMERMANN | 590285520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota COROLLA седан (_E21_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр маточини | 155 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.8 мм |
| Код запчастини | 92341103 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| Код товару | 92341103 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25 |
- Ціна: 2 406 ₴





