
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Sprinter 18- (298x18) (з покриттям) (повний) BOSCH 0 986 479 H07 UA62
- В наявності
- Код: 0986479H07
2 131 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479H07

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 H07
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3440 | BENDIX | BDS1583 | BREMBO | 08D04611 |
| BREMBO | PD3523 | DELPHI | BG5049C | FERODO | DDF2984C |
| JURID | 563615JC | JURID | 563615JC1 | LPR | M4018PR |
| MERCEDES-BENZ | 9104232100 | MERCEDES-BENZ | A9104232100 | MEYLE | 0155231004PD |
| MINTEX | BDS1583 | MINTEX | MDC2850C | NK | 3133164 |
| OPTIMAL GERMANY | BS9872C | PAGID | 56010 | QUINTON HAZELL | BDC6255 |
| QUINTON HAZELL | MBD6255 | TEXTAR | 92301003 | TRW | DF6596S |
| VALEO | 673385 | ZIMMERMANN | 400554720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (907, 910) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (910) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (907, 910) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910 |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (910, 907) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Tourer Bus (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Tourer Bus (B907) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 56.2 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Код запчастини | 0986479H07 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Висота [мм] | 56,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 298 |
| Код товару | 0986479H07 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 18 |
- Ціна: 2 131 ₴





