
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB M-class (W164)/R 05- (350x32) (з покриттям) (вентил.) BOSCH 0 986 479 329 UA62
- В наявності
- Код: 0986479329
3 624 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479329

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 329
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK2351 | ATE | 24013201841 | ATE | 24113201571 |
| ATE | 24013201571 | BENDIX | BR2254EURO | BOSCH | 0986479E99 |
| BREMBO | 09R10311 | BREMBO | PAD728 | DELPHI | BG9013 |
| FERODO | DDF1532C | FERODO | DDF1532C1 | FERODO | DDF1532C1D |
| FERODO | DDF1532 | FERODO | DDF15321 | JURID | 562346JC1 |
| LPR | M2038VR | LPR | M2038V | MAGNETI MARELLI | 360406064100 |
| MERCEDES | 1664211400 | MERCEDES | 164421141290 | MERCEDES-BENZ | 1644210512 |
| MERCEDES-BENZ | 1644211412 | MERCEDES-BENZ | A1644211412 | MERCEDES-BENZ | A1644210512 |
| METELLI | 230963C | MEYLE | 0835212096PD | MINTEX | MDC82067C |
| MINTEX | MDC2067 | MINTEX | BDS1513 | NK | 313393 |
| NK | 203393 | NUOVA TECNODELTA | 1421270 | NUOVA TECNODELTA | HPD1270 |
| OPTIMAL GERMANY | BS8080HC | PAGID | 54507 | PAGID | 54507NHC |
| PAGID | 54507PRO | PILENGA | V930 | QUINTON HAZELL | BDC5625 |
| QUINTON HAZELL | MBD5625 | QUINTON HAZELL | BSF5625 | RAICAM | RD00501 |
| REMSA | 6103010 | ROADHOUSE | 6103010 | sbs | 1815343393 |
| sbs | 1815203393 | sbs | 203393 | TEXTAR | 92150703 |
| TEXTAR | 98200150701 | TEXTAR | 92150700 | TEXTAR | 98200150701PRO |
| TEXTAR | 92284205 | TEXTAR | 92150705 | TRUSTING | DF1042 |
| TRW | DF6013S | VALEO | 197667 | VALEO | 673276 |
| ZIMMERMANN | 400364955 | ZIMMERMANN | 400364954 | ZIMMERMANN | 400364900 |
| ZIMMERMANN | 400550020 | ZIMMERMANN | 400364920 | ZIMMERMANN | 400364952 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Mercedes-Benz GL-CLASS (X164) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.7 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 0986479329 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 54,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350 |
| Код товару | 0986479329 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32 |
- Ціна: 3 624 ₴




