
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Dacia Duster 10-/Renault Megane IV 15- (269x22.5) MEYLE 16-15 521 0028 UA62
- В наявності
- Код: 16155210028
1 670 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
16155210028

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16-15 521 0028
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18161 | APEC | SDK6930 | APEC | DSK3045 |
| ATE | 24012203081 | ATE | 24012301191 | BENDIX | 562658BC |
| BLUE PRINT | ADR164330 | BORG & BECK | BBD5335 | BOSCH | 0986479F65 |
| BOSCH | 0986479779 | BREMBO | 09B46310 | BREMBO | 09B46311 |
| COMLINE | ADC2730V | COMLINE | AND6944 | DACIA | 402066300R |
| DELPHI | BG4455 | DELPHI | BG4455C | FEBI BILSTEIN | 40075 |
| FERODO | DDF2078C | FTE | BS7824B | GIRLING | 6062001 |
| HELLA PAGID | 8DD355122431 | ICER | 78BD40092 | JAPANPARTS | DI032 |
| JAPANPARTS | DI032C | JURID | 562658JC | LPR | R1060V |
| METELLI | 231288C | MINTEX | MDC2657 | MOTRIO | 8660002096 |
| NISSAN | 4020600Q1A | NISSAN | 4020600Q0M | NK | 3139102 |
| REMSA | 6147810 | RENAULT | 402061715R | RENAULT | 402066300R |
| ROADHOUSE | 6147810 | sbs | 18153139102 | SOLGY | 208069 |
| SWAG | 70940075 | TEXTAR | 92272603 | TRISCAN | 812025180C |
| TRW | DF6200 | VAICO | V2180002 | VALEO | 197500 |
| ZIMMERMANN | 470243952 | ZIMMERMANN | 470243920 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia DUSTER | Dacia DUSTER фургон | Dacia DUSTER (HM_) |
| Renault MEGANE IV | Renault MEGANE IV седан | Renault DUSTER |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.8 мм |
| Код запчастини | 16155210028 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22.5 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 15,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 269 |
| Код товару | 16155210028 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,5 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 1 670 ₴





