
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Renault Kangoo 97- 4x4 (280x24) ATE 24.0124-0253.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012402531
2 935 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012402531

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0124-0253.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25496V | AP | 25496 | BENDIX | BDS1012 |
| BOSCH | 0986479R67 | BOSCH | 0986478590 | BRECO | BV9106 |
| BRECO | BS9106 | BREMBO | 09A72731 | BREMBO | 09A72730 |
| DACIA | 402060540R | DACIA | 402065616R | DACIA | 402068053R |
| DACIA | 402069518R | DELPHI | BG5271C | DELPHI | BG4536C |
| FEBI BILSTEIN | 19923 | FERODO | DDF2350C | GALFER | G2124253 |
| GALFER | B1G22402531 | HELLA | 8DD355119361 | HELLA | 8DD355129611 |
| HELLA PAGID | 8DD355119361 | HELLA PAGID | 8DD355129611 | ICER | 78BD78292 |
| METELLI | 230517C | MEYLE | 16835210004PD | MEYLE | 16155210004 |
| MINTEX | MDC2515 | MINTEX | MDC2515C | NK | 203997 |
| PILENGA | V1981 | RENAULT | 402068053R | RENAULT | 402065719R |
| RENAULT | 402065616R | RENAULT | 402060540R | RENAULT | 402069518R |
| sbs | 1815203997 | SOLGY | 208070 | TEXTAR | 92254603 |
| TRW | DF4110 | ZIMMERMANN | 470245020 | ZIMMERMANN | 470241220 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia LODGY | Dacia DOKKER | Dacia DOKKER Express |
| Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Renault CAPTUR | Renault DOKKER |
| Renault LODGY (JS_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.5 мм |
| Код запчастини | 24012402531 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Dokker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100,0 |
| Висота [мм] | 44,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 61,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0118/1124 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280,0 |
| Код товару | 24012402531 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24,0 |
- Ціна: 2 935 ₴




