
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 5 (F10/F11)/6 (F12/F13)/7 (F01-F04) 10- (348x36) (R)(з покр. 0 986 479 W20 UA62
- В наявності
- Код: 0986479W20
4 129 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479W20

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 W20
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18122 | APEC | DSK3062B | APEC | DSK3062 |
| ATE | 24013601142 | BENDIX | BR9668EURO | BMW | 34116785670 |
| BMW | 34116898730 | BREMBO | 09C40613 | BREMBO | PAD846 |
| DELPHI | BG9156BC | DELPHI | BG9156C | DELPHI | BG9156C19B1 |
| FERODO | DDF2043RDC1D | FERODO | DDF2043RVC1 | HELLA | 8DD355119271 |
| JURID | 563151J1 | JURID | 563151JVC1 | LPR | B2085VBR |
| LPR | B2085V | METELLI | 231328C | MEYLE | 3835210024PD |
| MEYLE | 3835210010PD | MINTEX | MDC83104RC | NK | 3415108 |
| NK | 3415125 | OPTIMAL GERMANY | BS9332HC | PILENGA | V472RB1 |
| QUINTON HAZELL | BDC6222 | QUINTON HAZELL | MBD6222 | ROADHOUSE | 6155211 |
| TEXTAR | 92310505 | TEXTAR | 92253803 | TEXTAR | 92253825 |
| TRISCAN | 8120111012C | TRUSTING | DF1648 | TRW | DF6612S |
| VALEO | 673213 | ZIMMERMANN | 150347932 | ZIMMERMANN | 150347955 |
| ZIMMERMANN | 150347920 | ZIMMERMANN | 150347952 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 6 кабрио (F12) | BMW 6 купе (F13) |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) | BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | BMW 6 Gran Coupe (F06) |
| BMW 5 Touring (F11) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 66.2 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Код запчастини | 0986479W20 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 66,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| Код товару | 0986479W20 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36 |
| парні номери артикулів | 0986479W19 |
- Ціна: 4 129 ₴




