
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB C-class (W204) 07-/ E-class (W212) 09- (322x32) (з покриттям) ( 400.3664.20 UA62
- В наявності
- Код: 400366420
3 545 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
400366420

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
400.3664.20
(ZIMMERMANN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24033201011 | ATE | 24013201011 | BOSCH | 0986479652 |
| BREMBO | 09A62111 | FERODO | DDF1692C1 | fri.tech. | BD1364 |
| HELLA PAGID | 8DD355118931 | HELLA PAGID | 8DD355129521 | ICER | 78BD55582 |
| JURID | 562647JC1 | MERCEDES | 000421121207 | MERCEDES | 000421121290 |
| MERCEDES-BENZ | 0004211212 | MERCEDES-BENZ | 000421121207 | MERCEDES-BENZ | 2044210812 |
| MERCEDES-BENZ | A0004211212 | MERCEDES-BENZ | A000421121207 | MERCEDES-BENZ | A2044210812 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | 0004211212 | MERCEDES-BENZ (BBDC) | 2044210812 | MERCEDES-BENZ (BBDC) | A0004211212 |
| MERCEDES-BENZ (BBDC) | A2044210812 | METELLI | 231026C | PILENGA | V939 |
| RAICAM | RD01076 | REMSA | 6106710 | TEXTAR | 92163505 |
| TRW | DF6195S | ZIMMERMANN | 400366454 | ZIMMERMANN | 400366455 |
| ZIMMERMANN | 400366452 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W204) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) | Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W212) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Mercedes-Benz E-CLASS купе (C207) |
| Mercedes-Benz E-CLASS кабрио (A207) | Mercedes-Benz SLK (R172) | Mercedes-Benz SLC (R172) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 400366420 |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 64 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 322 |
| Код товару | 400366420 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32 |
- Ціна: 3 545 ₴





