
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB C-class (W205)/E-class (W213) 13- (330x32 (вентил.) (з покр 083 521 1007/PD UA62
- В наявності
- Код: 0835211007PD
6 303 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0835211007PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
083 521 1007/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25758Z | ATE | 24013203012 | BLUE PRINT | ADBP430089 |
| BORG & BECK | BBD7023S | BOSCH | 0986479G43 | BOSCH | 0986479H48 |
| BREMBO | 09D52813 | COMLINE | ADC5022V | FEBI BILSTEIN | 175180 |
| LPR | M4008VR | MERCEDES | 0004212712 | MERCEDES-BENZ | 0004212712 |
| MERCEDES-BENZ | A0004212712 | SWAG | 33102731 | ZIMMERMANN | 400552230 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Mercedes-Benz C-CLASS Кабриолет (A205) |
| Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) | Mercedes-Benz CLS (C257) | Mercedes-Benz E-CLASS (W213) |
| Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S213) | Mercedes-Benz E-CLASS Кабриолет (A238) | Mercedes-Benz E-CLASS Купе (C238) |
| Mercedes-Benz GLC (X253) | Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) | Mercedes-Benz E-CLASS All-Terrain (S213) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 62.5 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 0835211007PD |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, GLC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 62,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 0835211007PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 6 303 ₴




