
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB Atego (335x34) TEXTAR 93101300 UA62
- В наявності
- Код: 93101300
4 832 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
93101300

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
93101300
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK7017 | AUGROS | 5972613P | BENDIX | 567764B |
| BERAL | BCR186A | BORG & BECK | BBD32598 | BREMBO | 09857410 |
| CAR | 150350 | COMLINE | ADC9013V | DENCKERMANN | BC13041 |
| DON | CVD557 | E.T.F. | 19P2619 | FEBI BILSTEIN | 10922 |
| FERODO | FCR186A | FIRST LINE | CBD67116V | FIRSTLINK | CBD67116V |
| FOMAR Friction | FO0284PRO | FRAS-LE | FHDI00053 | FREMAX | BD1935 |
| FRITZMEIER | CVD557 | JURATEK | MER116 | JURID | 567764J |
| KAWE | NCA105320 | KNORR-BREMSE | II304180061 | MERCEDES-BENZ | 9704210212 |
| MERCEDES-BENZ | 9704210612 | MERCEDES-BENZ | A9704210012 | MERCEDES-BENZ | A9704210112 |
| MERCEDES-BENZ | 9704210112 | MERCEDES-BENZ | A9704210612 | MERCEDES-BENZ | A9704210212 |
| MERCEDES-BENZ | 9704210012 | MERITOR | MBR5066 | MERITOR | MBR506678 |
| MEYLE | 0155212080 | PAGID | 58170 | PE Automotive | 01666200A |
| PE Automotive | 01666200 | PE Automotive | 1666200 | REMSA | NCA105320 |
| RIDEX | 82B1955 | ROADHOUSE | NSX105320 | ROADLINK (RI) | 80201 |
| ST-TEMPLIN | 031101926020120 | TEXTAR | 98200101301 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 3138 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0135204 | TRW | DF5023S | VAICO | V3080072 |
| WINNARD | MNE1075 | WOKING | NSA105320 | ZIMMERMANN | 400645975 |
| ZIMMERMANN | 400645972 | ZIMMERMANN | 400645970 | ZIMMERMANN | 400645920 |
| ZIMMERMANN | 400645900 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz ATEGO | Mercedes-Benz ATEGO 2 | Mercedes-Benz ATEGO 3 |
| Mercedes-Benz ANTOS |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 102.5 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Код запчастини | 93101300 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 102,5 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 335 |
| Код товару | 93101300 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 34 |
- Ціна: 4 832 ₴





