
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 3 (G20)/ 5 (G30/G31)/7 (G11,12)/ X5 (G05)/ X6 (G06) (R) (37 24.0136-0140.2 UA62
- В наявності
- Код: 24013601402
11 106 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24013601402

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0136-0140.2
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 20108Z | BMW | 34106880078 | BMW | 34106875284 |
| BOSCH | 0986479F54 | BRECO | BZ8148 | BREMBO | 09D89613 |
| CAR | 2421945 | DELPHI | BG9468BC | FEBI BILSTEIN | 175490 |
| LPR | B2562V | LPR | B2562VR | TEXTAR | 92290225 |
| ZIMMERMANN | 150295552 | ZIMMERMANN | 150295520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) | BMW 6 Gran Turismo (G32) |
| BMW 7 (G11, G12) | BMW 8 Купе (G15, F92) | BMW X5 (G05, F95) |
| BMW X7 (G07) | BMW 3 (G20) | BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) |
| BMW 8 Кабриолет (G14, F91) | BMW X6 (G06, F96) | BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 66.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24013601402 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 66,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0391/1034 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 374,0 |
| Код товару | 24013601402 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36,0 |
| парні номери артикулів | 24.0136-0141.2 |
- Ціна: 11 106 ₴




