
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB C-class (W205)/E-class (W213) 15- (320x24) (замінено на 0 986 4 0 986 479 G39 UA62
- В наявності
- Код: 0986479G39
2 862 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479G39

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 G39
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012403012 | BOSCH | 0986479H43 | BREMBO | 09D53113 |
| FERODO | DDF2835C1D | FERODO | DDF2835VC1 | JURID | 563468JVC1 |
| LPR | M4012VR | MERCEDES | 0004230712 | MERCEDES-BENZ | 0004230712 |
| MERCEDES-BENZ | A0004230712 | MEYLE | 0835231006PD | MINTEX | MDC83143C |
| TEXTAR | 92331605 | ZIMMERMANN | 400552430 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Mercedes-Benz C-CLASS Кабриолет (A205) |
| Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) | Mercedes-Benz CLS (C257) | Mercedes-Benz E-CLASS (W213) |
| Mercedes-Benz E-CLASS All-Terrain (S213) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S213) | Mercedes-Benz E-CLASS Кабриолет (A238) |
| Mercedes-Benz E-CLASS Купе (C238) | Mercedes-Benz GLC (X253) | Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.8 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 0986479G39 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 48,8 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Код товару | 0986479G39 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
- Ціна: 2 862 ₴




