
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 1 (F20/F21)/ 3 (F30/F31)/ 4 (F32/F36) 11- (300x20) (з покритт 24.0120-0237.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012002371
2 727 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012002371

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0120-0237.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25769V | ATE | 24012001951 | BENDIX | 562316B |
| BENDIX | BDS1293 | BMW | 34216792227 | BOSCH | 0986479044 |
| BOSCH | 0986479218 | BRECO | BV9380 | BREMBO | 09979321 |
| CAR | 1421732 | FEBI BILSTEIN | 24471 | FTE | BS5436HB |
| HELLA | 8DD355120971 | HELLA PAGID | 8DD355120971 | JURID | 562316J |
| JURID | 562316JC | LPR | B2075VR | MEYLE | 3155230049 |
| MEYLE | 3155230031PD | MINTEX | MDC2656 | NK | 201558 |
| PAGID | 54330 | PAGID | 54330PRO | REMSA | 6149510 |
| ROADHOUSE | 6149510 | sbs | 1815201558 | TEXTAR | 92257203 |
| TEXTAR | 92133003 | TRW | DF4450 | VALEO | 197784 |
| ZIMMERMANN | 150349852 | ZIMMERMANN | 150349820 | ZIMMERMANN | 150342620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 1 (F20) | BMW 2 Кабриолет (F23) | BMW 2 КУПЕ (F22, F87) |
| BMW 1 (F21) | BMW 3 (F30, F35, F80) | BMW 4 купе (F32, F82) |
| BMW 3 Touring (F31) | BMW 4 Gran Coupe (F36) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Код запчастини | 24012002371 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 66,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0296/0786 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24012002371 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20,0 |
- Ціна: 2 727 ₴




