
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB M-class (W164) 05-11 (330x14) MEYLE 015 523 0028/PD UA62
- В наявності
- Код: 0155230028PD
2 699 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0155230028PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
015 523 0028/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17792 | APEC | DSK2386 | APEC | SDK6443 |
| ATE | 24011401141 | BENDIX | 562324B | BLUE PRINT | ADU174341 |
| BORG & BECK | BBD4541 | BOSCH | 0986479330 | BREMBO | 08R10111 |
| DELPHI | BG4031 | FEBI BILSTEIN | 24747 | FERODO | DDF1530C |
| FERODO | DDF15301 | FERODO | DDF1530 | FTE | BS7303B |
| FTE | BS7303 | GIRLING | 6044725 | HELLA | 8DD355113201 |
| HELLA | 8DD355113211 | HELLA PAGID | 8DD355113201 | HELLA PAGID | 54508 |
| HELLA PAGID | 8DD355113211 | HELLA PAGID | 8DD355122061 | HELLA PAGID | 8DD355128601 |
| HELLA PAGID | 54508PROB | HELLA PAGID | 54508PROHC | HELLA PAGID | 54508PRO |
| ICER | 78BD3507 | JAPANPARTS | DP0524 | JURID | 562324J |
| LPR | M2037P | LPR | M2037PR | MERCEDES | 164423121290 |
| MERCEDES-BENZ | A1644231212 | MERCEDES-BENZ | A1644230512 | MERCEDES-BENZ | 1644231212 |
| MERCEDES-BENZ | 1644230512 | METELLI | 231011C | MEYLE | MBD0120PD |
| MEYLE | 0155232095PD | MEYLE | 0155230028 | MINTEX | MDC2066 |
| NK | 203391 | NK | 313391 | OPEN PARTS | BDR229610 |
| OPTIMAL | BS9000 | OPTIMAL | BS9000C | REMSA | 6116600 |
| ROADHOUSE | 6116600 | sbs | 1815203391 | SWAG | 10924747 |
| TEXTAR | 92150800 | TEXTAR | 92150803 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0235224 |
| TRUSTING | DF1417 | TRW | DF4472 | TRW | DF4472S |
| VAICO | V3040055 | VALEO | 197545 | ZIMMERMANN | 400365053 |
| ZIMMERMANN | 400365020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 63.3 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Код запчастини | 0155230028PD |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 63,3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 15,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 0155230028PD |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 14 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 2 699 ₴





