
влевовправо
Диск гальмівний (передній) BMW 2 (G42)/3 (G20/G80)/4 (G26/G23/G83) 20- (307x24) PRO+ TEXTAR 92326805 UA62
- В наявності
- Код: 92326805
4 451 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92326805

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92326805
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18802 | APEC | DSK3508 | ATE | 24012402681 |
| BENDIX Braking | BDS1631HC | BLUE PRINT | ADBP430124 | BMW | 8860611 |
| BMW | 34106877212 | BMW | 34106879287 | BMW | 34106880060 |
| BMW | 34106890789 | BMW | 34108860611 | BMW | 6877212 |
| BMW | 6879287 | BMW | 6880060 | BMW | 6890789 |
| BORG & BECK | BBD6266S | BOSCH | 0986T16094 | BOSCH | 0986479H33 |
| BRECO | BV9582 | BREMBO | 09D33821 | COMLINE | AND7335 |
| COMLINE | ADC5055V | COMLINE | ADC5053V | DELPHI | BG9500BC |
| DELPHI | BG5074C | DON | PCD22032 | EUROBRAKE | 58153115140 |
| FEBI BILSTEIN | 177996 | FREMAX | BD3200 | HELLA | 355133801 |
| HELLA | 8DD355133801 | HELLA PAGID | 8DD355133801 | HELLA PAGID | 355133801 |
| JURATEK | BMW338 | JURID | 563808JC1 | KAWE | 6255010 |
| MINTEX | MDC3008C | MINTEX | MDC83008C | MOTAQUIP | LVBD2018 |
| MOTAQUIP | LVBD2020 | National | NBD2264 | NK | 3115140 |
| OPTIMAL | BS1062HC | PAGID | 56268NHC | PAGID | 56268HC |
| PAGID | T2434N56268N00 | REMSA | 6255010 | ROADHOUSE | 6255010 |
| SWAG | 33107349 | TEXTAR | 98200326801 | TEXTAR | 2561701326800 |
| TRISCAN | 8120111075C | TRW | DF6834S | TRW | DF6899S |
| TRW | DF8600S | VALEO | 673599 | WOKING | D6255010 |
| ZIMMERMANN | 150296553 | ZIMMERMANN | 150296552 | ZIMMERMANN | 150296520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (G20) | BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 66.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Код запчастини | 92326805 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 307 |
| Код товару | 92326805 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
- Ціна: 4 451 ₴





