
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E60/E61) 03-10/6 (E63/E64) 04-10 (320x20) (вент.) ATE 24.0120-0183.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012001831
3 101 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012001831

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0120-0183.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24032001831 | BENDIX | 562319B | BMW | 34216772085 |
| BMW | 34216864061 | BMW | 34216753215 | BOSCH | 0986479056 |
| BREMBO | 09942510 | BREMBO | 09942511 | BREMBO | 0994251X |
| BREMBO | 09942575 | BREMBO | RS183000 | BREMBO | RD183000 |
| CAR | 1421067 | DELPHI | BG3872 | FEBI BILSTEIN | 24344 |
| FERODO | DDF1260C | FERODO | DDF1260C1 | FERODO | DDF1260 |
| FTE | BS5459 | GALFER | B1G22001831 | GALFER | G2120183 |
| HELLA | 8DD355109931 | HELLA | 8DD355109941 | HELLA PAGID | 8DD355109941 |
| HELLA PAGID | 8DD355109931 | JURID | 562319J | MEYLE | 3155230047PD |
| MEYLE | 3155230047 | MINTEX | MDC1660 | NK | 201561 |
| PAGID | 54227 | PAGID | 54227PRO | PEX | 140798 |
| QUINTON HAZELL | BDC5459 | QUINTON HAZELL | BSF5459 | QUINTON HAZELL | 665410 |
| REMSA | 665410 | ROADHOUSE | 665410 | TEXTAR | 98200122701PRO |
| TEXTAR | 98200122701 | TEXTAR | 92122700 | TEXTAR | 92122703 |
| TRW | DF4360 | VALEO | 196051 | VALEO | 197319 |
| ZIMMERMANN | 150340550 | ZIMMERMANN | 150340552 | ZIMMERMANN | 150340500 |
| ZIMMERMANN | 150340520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (E60) | BMW 5 Touring (E61) | BMW 6 (E63) |
| BMW 6 кабрио (E64) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 63.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Код запчастини | 24012001831 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 63,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0234/0968 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320,0 |
| Код товару | 24012001831 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20,0 |
- Ціна: 3 101 ₴




