
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Peugeot 406 95-04 (260x24) (з вентиляцією) BOSCH 0 986 478 830 UA62
- В наявності
- Код: 0986478830
1 321 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986478830

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 478 830
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012401391 | BARUM | BAR24139 | BENDIX | 562027B |
| BRADI | 1361624 | BRECO | BS8268 | BREMBO | 09693210 |
| BREMBO | 09693211 | BREMBO | BCA3011E | BREMBO | PD3103 |
| CAR | 142521 | CITROËN | 4246L9 | DELPHI | BG2871 |
| FERODO | DRF870 | FERODO | DDF8701 | FERODO | DDF870 |
| FTE | BS4664 | GIRLING | DF2782 | GIRLING | 6027823 |
| GRAF | DF29455 | JURID | 562027J | JURID | 562027JC |
| LPR | P1201VR | LPR | P1201V | MAGNETI MARELLI | 353613616240 |
| MAGNETI MARELLI | 360406040600 | MAGNETI MARELLI | 431602041120 | METELLI | 230455 |
| METELLI | 800455 | MINTEX | BDS1882 | MINTEX | MDC868 |
| NK | 203719 | NK | 313719 | NUOVA TECNODELTA | HPD521 |
| OPTIMAL GERMANY | BS4490C | PAGID | 52517PRO | PAGID | 52517 |
| PEUGEOT | 4246L9 | PEX | 140460 | PILENGA | V083 |
| QUINTON HAZELL | BDC4664 | QUINTON HAZELL | BSF4664 | RAICAM | RD00633 |
| REMSA | 644910 | ROADHOUSE | 644910 | ROULUNDS RUBBER | D2174 |
| sbs | 1815203719 | sbs | 203719 | SEBRO | 5249 |
| TEXTAR | 92078603 | TEXTAR | 982000786 | TEXTAR | 98200078601 |
| TEXTAR | 92078600 | TRUSTING | DF474 | TRW | DF2782 |
| VALEO | 186532 | VALEO | 673575 | VALEO | 297532 |
| ZIMMERMANN | 440310450 | ZIMMERMANN | 440310400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Peugeot 406 (8B) | Peugeot 406 Break (8E/F) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 28.2 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 0986478830 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Висота [мм] | 28,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 66,02 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 260 |
| Код товару | 0986478830 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
- Ціна: 1 321 ₴




