
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Porsche Cayenne/VW Touareg 02- (330x32) (R) (з покриттям) (вентильо 78BD3327-1 UA62
- В наявності
- Код: 78BD33271
3 013 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD33271

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3327-1
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 23103164 | APEC | SDK6410 | ASAM AUTOMOTIVE | 102115 |
| ATE | 24013201181 | BOSCH | 0986479250 | BSG | BSG90210033 |
| CHAMPION | TB219428 | CHASE | AZMT440242362 | DELPHI | BG9949 |
| DELPHI LOCKHEED | BG9949 | EUROBRAKE | 58153147104 | EUROREPAR | 1684270380 |
| FEBI BILSTEIN | 33164 | FENOX | TB219428 | FERODO | DDF1591 |
| FREMAX | BD3327 | KEY PARTS | KBD5757S | LETEC | LBPR003V |
| LPR | P2009VR | LUCAS | DF4763S | LUCAS CAV | DF4763S |
| LUCAS DIESEL | DF4763S | LUCAS ELECTRICAL | DF4763S | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4763S |
| LUCAS TVS | DF4763S | MASTER-SPORT GERMANY | 24013201181SESETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24013201181PRPCSMS |
| METELLI | 230920C | MEYLE | 1835211102PD | MEYLE | 1155211102 |
| MINTEX | MDC1610RC | NK | 2047104 | PORSCHE | 95535140240 |
| PORSCHE | 95535140241 | QUARO | QD4580HC | R BRAKE | 78RBD13327 |
| SAFELINE BRAKE PADS | 09986811 | SANLI | SL33548 | SOLGY | 208153 |
| TEXTAR | 92121605 | TRUSTING | DF559 | TRW | DF4763S |
| TRW / KETNER | DF4763S | TRW Engine Component | DF4763S | VALEO | 672879 |
| VALEO MX | 672879 | VIKA | 66151716701 | VILLAR | 6282966 |
| VW | 7L6615302N | VW | 7L6615302J | VW | 7L6615302D |
| ZIMMERMANN | 600322555 | ZIMMERMANN | 600322520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche CAYENNE (955) | VW TOUAREG (7P5) | VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 68.7 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Код запчастини | 78BD33271 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 32 мм |
| Діаметр диска | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Виконання осі | Right Front |
| Висота [мм] | 68,7 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52398 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 78BD33271 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3327-1 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 3 013 ₴




