
влевовправо
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 15- (R) (330x20) MEYLE 383 523 1022/PD UA62
- В наявності
- Код: 3835231022PD
3 168 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
3835231022PD

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
383 523 1022/PD
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012002542 | BLUE PRINT | ADBP430062 | BMW | 34206865724 |
| BMW | 34216860923 | BMW | 34216882246 | BMW | 6860923 |
| BMW | 6865724 | BMW | 6882246 | BORG & BECK | BBD7016S |
| BOSCH | 0986479G15 | BREMBO | 09D90313 | COMLINE | ADC5034VR |
| DELPHI | BG9457BC | FEBI BILSTEIN | 172984 | FERODO | DDF3042RC1 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3312097 | LPR | B2560VR | METELLI | 231886C |
| REMSA | 6212811 | ROADHOUSE | 6212811 | SWAG | 33107141 |
| TEXTAR | 92305125 | TOYOTA | 42431WAA03 | ZIMMERMANN | 150295332 |
| ZIMMERMANN | 150295352 | ZIMMERMANN | 150295320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 6 Gran Turismo (G32) | BMW 7 (G11, G12) |
| BMW X3 (G01, F97) | BMW X4 (G02, F98) | BMW X5 (G05, F95) |
| BMW 3 (G20) | BMW Z4 Roadster (G29) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 64.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 3835231022PD |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 64,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 3835231022PD |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20 |
| парні номери артикулів | 383 523 1021/PD |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 3 168 ₴




