
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Atego (335x34) TEXTAR 93102300 UA62
- В наявності
- Код: 93102300
5 845 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
93102300

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
93102300
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK7020 | AUGROS | 5972609P | BENDIX | 567768B |
| BERAL | BCR187A | BORG & BECK | BBD32595 | BREMBO | 09918114 |
| BREMBO | 09918110 | BREMBO | 09918111 | BREMSI | CD5187V |
| CAR | 150290 | COMLINE | ADC9015V | DAF | 1962313 |
| DENCKERMANN | BC13035 | DON | CVD573 | E.T.F. | 19P6146 |
| FEBI BILSTEIN | 10935 | FERODO | FCR187A | FIRST LINE | CBD67117V |
| FIRSTLINK | CBD67117V | FOMAR Friction | FO0287PRO | FRAS-LE | FHDI00054 |
| FREMAX | BD1936 | JURATEK | MER117A | JURID | 567768J |
| KAWE | NCA105720 | MERCEDES-BENZ | 9704231212 | MERCEDES-BENZ | A9704230312 |
| MERCEDES-BENZ | A9704230412 | MERCEDES-BENZ | A9704230612 | MERCEDES-BENZ | A9704231212 |
| MERCEDES-BENZ | 9704230312 | MERCEDES-BENZ | 9704230412 | MERCEDES-BENZ | 9704230612 |
| MERITOR | MBR5070 | MEYLE | 0155232103 | PE Automotive | 1666300 |
| PE Automotive | 01666300 | REMSA | NCA105720 | ROADHOUSE | NSX105720 |
| ROADLINK (RI) | 80246 | ST-TEMPLIN | 031101926280120 | TEXTAR | 98200102301 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 3170 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0135205 | TRW | DF5027S |
| WINNARD | MNE1076 | WOKING | NSA105720 | ZIMMERMANN | 400646072 |
| ZIMMERMANN | 400646070 | ZIMMERMANN | 400646020 | ZIMMERMANN | 400646000 |
| ZIMMERMANN | 400646075 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz ATEGO | Mercedes-Benz ATEGO 2 | Mercedes-Benz ATEGO 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 111 мм |
| Діаметр маточини | 177 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12 мм |
| Код запчастини | 93102300 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 111 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 335 |
| Код товару | 93102300 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 34 |
- Ціна: 5 845 ₴





