
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Fiat Freemont 11- (330x28) BOSCH 0 986 479 D75 UA62
- В наявності
- Код: 0986479D75
2 588 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479D75

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 D75
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18405 | AP | 25449V | BLUE PRINT | ADA104371 |
| BORG & BECK | BBD6084S | BRAXIS | AE0964 | BRECO | BV9059 |
| BREMBO | 09N24811 | BREMSI | CD8216V | CHRYSLER | 04779712AA |
| CHRYSLER | 04779712AB | CHRYSLER | 4779712AA | CHRYSLER | 4779712AB |
| CHRYSLER | 7B0615301E | DELPHI | BG4759C | DODGE | 7B0615301E |
| DON | PCD13361 | EUROBRAKE | 5815319957 | FEBI BILSTEIN | 44066 |
| FIAT | 04779712AB | FIAT | K68259791AA | FIAT | K68227774AA |
| FIAT | K68192969AA | FIAT | 4779712AA | FIAT | 7B0615301E |
| FREMAX | BD5162 | HELLA | 8DD355123151 | HELLA PAGID | 8DD355123151 |
| KAMOKA | 103342 | LANCIA | 04779712AB | LANCIA | K68227774AA |
| LANCIA | K68192969AA | LANCIA | K68259791AA | LANCIA | 4779712AA |
| LANZ | 7B0615301E | MAGNETI MARELLI | 361302040779 | MASTER-SPORT GERMANY | 24112526741PCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24112526741PCSMSP | MAXGEAR | 193226SPORT | MAXGEAR | 193226 |
| MEYLE | 2155210050PD | MINTEX | MDC2721 | NK | 319957 |
| OPEN PARTS | BDA267420 | QUARO | QD7009 | QUARO | QD7009HC |
| RIDEX | 82B0900 | ROTINGER | RT21366 | ROTINGER | RT21366GLT3 |
| ROTINGER | RT21366GLT5 | ROTINGER | RT21366GLT6 | ROTINGER | RT21366GLT9 |
| ROTINGER | RT21366GL | Stark | SKBD0023050 | SWAG | 70944066 |
| TEXTAR | 92278903 | TEXTAR | 92278905 | TRISCAN | 8120101126C |
| VW | 7B0615301E | ZEKKERT | BS5900 | ZIMMERMANN | 230238420 |
| ZIMMERMANN | 230238452 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat FREEMONT (JF_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 38.1 мм |
| Діаметр маточини | 127 мм |
| Код запчастини | 0986479D75 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Freemont |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 127 |
| Висота [мм] | 38,1 |
| Діаметр центрування [мм] | 72,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Код товару | 0986479D75 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28 |
- Ціна: 2 588 ₴





