
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Nissan Pathfinder 3.5 4WD 12- (320x28) PRO TEXTAR 92299403 UA62
- В наявності
- Код: 92299403
3 943 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92299403

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92299403
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18847 | ABE | C31117ABEP | ADVICS | B6F207B |
| APEC | DSK3700 | ASHUKI by Palidium | N01394 | BLUE PRINT | ADBP430149 |
| BOSCH | 0986479F33 | BRECO | BV9511 | BREMBO | 09E23511 |
| DBA Australia | DBA42184S | DBA Australia | DBA42184 | DBA Australia | DBA2184S |
| DBA Australia | DBA2184E | DELPHI | BG9354C | Dr!ve+ | DP1010111822 |
| EUROREPAR | 1684302280 | FREMAX | BD4222 | HELLA | 355131692 |
| HELLA | 8DD355131692 | HELLA PAGID | 355131692 | HELLA PAGID | 8DD355131692 |
| INFINITI | 402064GA0A | INFINITI | 402063JA0C | INFINITI | 402063JA0A |
| KAVO PARTS | BR6852C | KAWE | 6179010 | LPR | N2059V |
| MAGNETI MARELLI | 360406173101 | NISSAN (DFAC) | 402065BC0A | NISSHINBO | ND2051K |
| PAGID | 55994NC | PAGID | T2426N55994N00 | PAGID | T2588N55994N00 |
| REMSA | 6179010 | ROADHOUSE | 6179010 | TEXTAR | 92325403 |
| TEXTAR | 2558903299400 | TEXTAR | 2211701299400 | TEXTAR | 98200299401 |
| TRW | DF8211S | TRW | DF6496S | VALEO | 673709 |
| ZIMMERMANN | 200254053 | ZIMMERMANN | 200254020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| INFINITI JX SUV (L50) | INFINITI QX60 | Nissan MURANO III (Z52) (US) |
| Nissan PATHFINDER IV (R52) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 49.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Код запчастини | 92299403 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX60, JX SUV, Pathfinder, Murano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 12,8 |
| Ø фаски [мм] | 114,3 |
| Вага (кг) | 9,8 |
| Внутрішній діаметр | 153,7 мм |
| Висота [мм] | 49,3 |
| Висота паковання [см] | 7,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Довжина паковання [см] | 32,8 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Код товару | 92299403 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/05 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 32,8 |
- Ціна: 3 943 ₴




