
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Suzuki Swace 1.8Hybrid/Toyota Corolla 1.2/1.8/2.0Hybrid 19- (274x10) PR 92321103 UA62
- В наявності
- Код: 92321103
1 776 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
92321103

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92321103
(TEXTAR)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 08E52311 | A.B.S. | 18791 | A.Z. Meisterteile | AZMT440242548 |
| ABE | C42088ABE | ABE | C42088ABEP | APEC | DSK3530 |
| ATE | 24011004251 | AYD OE - Excellence | 1051079 | BENDIX Braking | BDS2194 |
| BLUE PRINT | ADBP430147 | BORG & BECK | BBD5585 | BOSCH | 0986479H62 |
| BOSCH | 0986479H73 | BRECO | BV6261 | BREMBO | 08E52311 |
| BREMSI | CD9028S | COMLINE | AND7378 | COMLINE | ADC5093 |
| DELPHI | BG5052C | DON | PCD20462 | EUROBRAKE | 58153145101 |
| FEBI BILSTEIN | 180025 | FERODO | DDF3028C | FREMAX | BD2864 |
| HELLA | 355133191 | HELLA | 8DD355133191 | HELLA PAGID | 355133191 |
| HELLA PAGID | 8DD355133191 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3312082 | JAPANPARTS | DP274C |
| JAPKO | 61274C | JURATEK | TOY318 | JURID | 563671JC1 |
| JURID | 563671JC | KAVO PARTS | BR9565C | MEYLE | 30155230116PD |
| MINTEX | MDC2961CMX | MINTEX | MDC2961C | MOTAQUIP | LVBD2077 |
| NIPPARTS | N3312058 | NISSHINBO | ND1136K | OPTIMAL | BS9994C |
| PAGID | 56211 | PAGID | 56211NC | PAGID | T2853N56211N00 |
| QUINTON HAZELL | BDC6313 | SUZUKI | T424310232 | SWAG | 33106309 |
| TEXTAR | 2615301321100 | TEXTAR | 98200321101 | TOYOTA | 4243102320 |
| TRISCAN | 8120131069C | TRW | DF6773S | TRW | DF6773 |
| VALEO | 673678 | ZIMMERMANN | 590285620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota COROLLA Наклонная задняя часть (_E21_) | Toyota COROLLA универсал (_E21_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Висота | 47.4 мм |
| Діаметр маточини | 159 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.6 мм |
| Код запчастини | 92321103 |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47,4 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 274 |
| Код товару | 92321103 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 1 776 ₴





