
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Ford Scorpio 85-94 (253x10) BOSCH 0 986 478 196 UA62
- В наявності
- Код: 0986478196
1 074 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986478196

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 478 196
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABEX | W0486 | ATE | 24011001861 | BENDIX | B345014 |
| BENDIX | 561451B | BRADI | 1171754 | BRECO | BS7363 |
| BREMBO | 08493110 | CAR | 142262 | DELPHI | BG332 |
| DELPHI | BG2332 | FERODO | DDF2321 | FERODO | DDF232 |
| FORD | 1630012 | FORD | 5022669 | FORD | 5022949 |
| FORD | 5027464 | FORD | 85GX2A315BD | FORD | 85GX2A315AB |
| FORD | 6158215 | FORD | 6442332 | FTE | BS3518 |
| GIRLING | DF1651 | GIRLING | 6016513 | GRAF | DF29121 |
| JURID | 561451J | JURID | 8290289320 | LPR | F1191P |
| MAGNETI MARELLI | 353611717540 | MAGNETI MARELLI | 360406024500 | MAGNETI MARELLI | 431602041500 |
| METELLI | 230121 | METELLI | 800121 | MINTEX | MDC410 |
| NK | 202522 | NUOVA TECNODELTA | HPD262 | OPTIMAL GERMANY | BS1470C |
| PAGID | 51007 | PEX | 140180 | PILENGA | 5272 |
| QUINTON HAZELL | BDC3518 | QUINTON HAZELL | BSF3518 | REMSA | 614700 |
| ROADHOUSE | 614700 | ROULUNDS RUBBER | D2359 | sbs | 202522 |
| sbs | 1815202522 | SEBRO | 3377 | TEXTAR | 982000324 |
| TEXTAR | 98200032401 | TEXTAR | 92032400 | TRUSTING | DF033 |
| TRW | DF1651 | VALEO | 186424 | VALEO | DF256 |
| ZIMMERMANN | 250131700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford GRANADA I (GAE, GGE) | Ford GRANADA Mk III седан (GGE) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 0986478196 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Scorpio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 33 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,55 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 253 |
| Код товару | 0986478196 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 1 074 ₴





