
влевовправо
Диск гальмівний (задній) MB Vario (324х30) 96- 17.5"" (вентильований) BOSCH 0 986 479 600 UA62
- В наявності
- Код: 0986479600
3 343 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0986479600

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 600
(BOSCH)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK2796 | ATE | 24013001911 | BENDIX | 563481B |
| BENDIX | 567763B | BENDIX | 569112B | BENDIX | 562481B |
| BREMBO | 09820510 | CAR | 150335 | DELPHI | BG9507C |
| FEBI BILSTEIN | 10921 | FERODO | FCR165A | FERODO | FCR209A |
| FTE | BS5121 | FTE | BS5121H | GIRLING | DF6334S |
| JURID | 567763J | JURID | 569112J | LPR | M2742V |
| MERCEDES-BENZ | 6684230112 | MERCEDES-BENZ | A6684230112 | METELLI | 231729 |
| MEYLE | 0155232082 | PAGID | 58261 | PEX | 140697 |
| PILENGA | V916 | QUINTON HAZELL | BSF5121 | QUINTON HAZELL | BDC5121 |
| QUINTON HAZELL | MBD5121 | REMSA | NCA105220 | ROADHOUSE | NCA105220 |
| ROADHOUSE | NSX105220 | SOLGY | 208021 | TEXTAR | 93087700 |
| TEXTAR | 98200087701 | TRUSTING | DF1134 | TRW | DF6334S |
| VALEO | 187109 | VALEO | 187110 | ZIMMERMANN | 400144700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz VARIO c бортовой платформой/ходовая часть | Mercedes-Benz VARIO фургон/универсал | Mercedes-Benz VARIO самосвал |
| Mercedes-Benz VARIO автобус | Mercedes-Benz VARIO Одноосний тягач |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Висота | 120.5 мм |
| Діаметр маточини | 192 мм |
| Код запчастини | 0986479600 |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 192 |
| Висота [мм] | 120,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 157,05 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Код товару | 0986479600 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
- Ціна: 3 343 ₴




