
влевовправо
Радіатор охолодження Citroen C5/Peugeot 407/508 2.0 HDi 08-18 NRF 58468A UA62
- В наявності
- Код: 58468A
3 968 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
58468A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
58468A
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106175O | AKS DASIS | 160119N | AUTOGAMMA | 105770 |
| AVA Clever Choice | PE2358 | AVA Clever Choice | PEA2358 | CITROËN | 1330W5 |
| CITROËN | 133396 | CITROËN | 96873599 | CITROËN | 9687359980 |
| DELPHI | TSP0524028 | HELLA | 8MK376910201 | HELLA | 8MK376910204 |
| MAHLE | CR2113000P | MAHLE | CR2113000S | NISSENS | 636008 |
| NISSENS | 693801 | NRF | 58399 | PEUGEOT | 1330W5 |
| PEUGEOT | 133396 | PEUGEOT | 96873599 | PEUGEOT | 9687359980 |
| THERMOTEC | D7P059TT | VALEO | 701957 | VAN WEZEL | 40002358 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C5 III (RD_) | Citroen C5 III Break (TD_) | Peugeot 508 SW |
| Peugeot 508 | Peugeot 407 (6D_) | Peugeot 407 SW (6E_) |
| Peugeot 407 купе (6C_) | Peugeot 508 II (FB_, FH_, F3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 58468A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 562 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 23 |
| Довжина решітки [мм] | 562 |
| Код товару | 58468A |
| Ширина решітки [мм] | 380 |
- Ціна: 3 968 ₴




