
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Renault Kangoo 08- (274х11) (+ABS) (з підшипником) SKF VKBD 1018 UA62
- В наявності
- Код: VKBD1018
4 307 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
VKBD1018

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKBD 1018
(SKF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24011101822 | BOSCH | 0986479015 | BOSCH | 0986479695 |
| BOSCH | 986479015 | BOSCH | 986479F30 | DELPHI | BG9113RSC |
| FEBI BILSTEIN | 38304 | FEDERAL MOGUL | REWB11514D3 | ICER | 78BD63271 |
| MERCEDES-BENZ | 4154210100 | MERCEDES-BENZ | A4154204300 | METELLI | 231196 |
| MEYLE | 16155234122 | MEYLE | 0155230041 | MINTEX | MDC2614 |
| MOOG | REWB11514D3 | OPTIMAL | 702976BS6 | QUINTON HAZELL | BDC5837 |
| RENAULT | 432004327R | RENAULT | 432020879R | RENAULT | 402024076R |
| RENAULT | 8200381148 | RENAULT | 432025057R | RENAULT | 432023939R |
| Schaeffler FAG | 713531070 | SNR | KF155121U | SNR | KF15594U |
| SOLGY | 208036 | TEXTAR | 92329403 | TEXTAR | 92196203 |
| TRISCAN | 812025159 | TRISCAN | 812025159C | TRW | DF6043BS |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz CITAN Panel Van (415) | Mercedes-Benz CITAN Dualiner (415) | Mercedes-Benz CITAN Combi (415) |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Висота | 88.2 мм |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Код запчастини | VKBD1018 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 88,2 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним кільцем датчика |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Код товару | VKBD1018 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11 |
| Ширина [мм] | 48 |
- Ціна: 4 307 ₴




