
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi L400/Pajero II/Pajero Sport 90- (315x18) (с покрит.) (полни BR-5733-C UA62
- В наявності
- Код: BR5733C
2 208 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
BR5733C

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BR-5733-C
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16471 | ASHIKA | 6105598C | ASHIKA | 6105598 |
| ASHUKI by Palidium | C65801 | ATE | 24011801401 | ATE | 418140 |
| BENDIX | BDS1975 | BLUE PRINT | ADC44335 | BOSCH | 0986478713 |
| BREMBO | 08710610 | COMLINE | ADC0327 | DELPHI | BG3105 |
| FERODO | DDF715 | GIRLING | 6040754 | HELLA | 8DD355106221 |
| HELLA PAGID | 8DD355106221 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3315009 | JAPANPARTS | DP598 |
| JAPANPARTS | DP598C | JAPKO | 61598 | JAPKO | 61598C |
| KAVO PARTS | BR5733 | KAWE | 655200 | MAPCO | 15544 |
| MDR | MRD2598 | METELLI | 230464 | MEYLE | 32155230003 |
| MINTEX | MDC952 | MITSUBISHI | MB618797 | NIPPARTS | J3315009 |
| NPS | M331I09 | OPEN PARTS | BDA179010 | QUINTON HAZELL | BDC4773 |
| REMSA | 655200 | ROADHOUSE | 655200 | TEXTAR | 92093100 |
| TRW | DF4075 | VALEO | 186691 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi MONTERO Вездеход откритий (V2_W, V4_W) | Mitsubishi MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) | Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V) |
| Mitsubishi CHALLENGER (K90) | Mitsubishi L 400 фургон (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Висота | 84 мм |
| Діаметр маточини | 140 мм |
| Код запчастини | BR5733C |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з моделлю | L400, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 140 |
| Висота [мм] | 84 |
| Діаметр центрування [мм] | 108 |
| Знак відповідності нормам | R90 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 315 |
| Код товару | BR5733C |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 18 |
- Ціна: 2 208 ₴




